English עברית
יעוץ אסטרטגי
אסטרטגיה עסקית
תכנית יישום אינטגרטיבית
תכנית עסקית
יעוץ שיווקי
תכנית שיווק
מיתוג מוצרים וחברות
מנטורינג אישי לתוצאות
פתוח מנהלים
אימון עסקי לבכירים
ליווי תהליכי שינוי
תקשורת בינאישית
צור קשר
מוצרים ושירותים
תכניות אסטרטגיה ומיתוג לערים, רשויות ומוסדות

 

בקבוצת ליפץ ניסיון מקצועי ויישומי מגוון ורב בהובלה ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגיים של מותגי מקום  ואזור (Place Brands) – בין אם מדובר באזורים, עיריות או רשויות, כמו גם במיתוג ארגונים ומוסדות ארציים .  

 

אנו מתמחים בפיתוח, ניהול ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגים של מיצוב, פיתוח מוצר ומותג בר קיימא. החברה מצטיינת בניהול תהליכים אסטרטגיים מורכבים, החל משלב המחקר ופיצוח המיצוב האסטרטגי, עבור לאפיון המוצר, פיתוח החוויה ותכנון המותג ועד לתוכנית פעולה יישום ושיווק פרטני לרבות ליווי הביצוע בפועל באמצעות פיתוח ותחזוקה הנדרשים באופן שוטף.

 

מתודולוגיית ההילוך האסטרטגי (Strategic Shift) המופעלת עבור גופים מורכבים היא מתודולוגיה שמטרתה לזהות את הייחוד, להעצים את הנכסים ולייצר את המרחב בו האזור/העיר/האתר/ המתחם/ הארגון /הרשות/המוסד יבואו לידי ביטוי במיטבם ויממשו את הפוטנציאל הייחודי הטמון בהם לטובתם ולטובת הכלל.

 

מדובר בתהליך של זיקוק הייחוד, זיהוי ההזדמנויות, מיקוד המטרות, פיתוח אסטרטגיה, גיבוש פרויקטים רב תחומיים  ויישומם באמצעות תכנית פעולה מסונכרנת ופרטנית שתוביל למימוש בר קיימא של הפוטנציאל.

 

מיבנה התהליך לפיתוח מותגים ברי קיימא:

 

זיקוק המיצוב:
גיבוש ויישום תפיסה המתמקדת בזיהוי הייחודיות העצמתה והטמעתה ב- DNA. מיפוי הנכסים של אזור/העיר/הרשות/הארגון/התחום/ הפרויקט /המוצר/השרות והפיכתם ליתרון תחרותי על ידי העצמת ביטויי הייחוד בתוכם ומינוף הפוטנציאל החדש  בזירות שוק בו אותרו ההזדמנויות המתאימות

 

הבניית אסטרטגיה מיצוב מוצר ומותג:
"תרגום" הייחודיות והטמעתה ב – DNA  באמצעות המוצר, החוויה, המותג והשיווק הנוכחי והעתידי. עדכון החזון ומטרות ,התווית מדיניות, פרויקטים רב תחומיים ,מתווה פעולה והמלצות התאמה ופיתוח תוך התמקדות בהעצמת הייחוד והנכסים.

 

עיבוי וביצוע:
יישום וביצוע האסטרטגיה במסגרת העקרונות והמדיניות שסוכמו. פיתוח וגיבוש  כרטיסי פרויקט ,מסלול ביצוע ואינטגרציה רב תחומי ורב שנתי לקידום פרויקטים/ נושאים /תחומים לתכנון וביצוע.
בנייה וביצוע תכניות הטמעה וניטור. יעוץ, ניהול וליווי ביצוע הפרויקטים המוודא שאסטרטגיית המיצוב המוצר והמותג מיושמת הלכה למעשה באופן היוצר מותג בר קיימא

ביסוס מותגים ברי קיימא:

בטווח הקצר והבינוני: יצירת ביקוש וקידום תחומים ומוצרים מתוך המצאי וההיצע הייחודי שכבר קיים. התאמת המצאי הקיים למיצוב המבוקש.

בטווח בינוני ארוך: פיתוח הייחודיות בהיצע, במוצר, בתשתיות ובתוצרים הקיימים והמתוכננים ויצירת תוצרים חדשים מתוך המצאי הפוטנציאלי המבטאים את המיצוב ומאפשרים את החוויה הייחודית

 

תחזוקת המותג לאורך זמן:

העשרת המוצר, ההיצע והחוויה  כתוצאה מהתפתחות אורגנית טבעית של יזמים ומיזמים המבקשים ליהנות מ"כוח המשיכה" של המותג וכך מסיעים להעצמתו והפיכתו למותג בר קיימא.

הגדלת הערך של מותגים ברי קיימא:
הגדלה והעצמה אורגנית של הערך הנתפס, האטרקטיביות, החשיפה והביסוס של המותג. אלה ממשיכים להתעצם "מעצמם" בכל מפגש והתנסות  של "הצרכן " עם חווית המותג. 

 

היתרונות המרכזים של מיצוב ומיתוג בר קיימא:

יוצר יתרון תחרותי שאינו ניתן להעתקה

יוצר הסכמה חיבור וקונסנזוס רחב

מניב תוצאות ותפוקות תוך זמן קצר יחסית

"חסכוני", מזין ומעצים את עצמו
מחוללת תוצאות יוצאות דופן ולאורך זמן רב

 

ייחודו של אופן הפעולה שלנו:

 

מודל ה- DNA: תבנית לפיתוח והעצמת הייחודיות לכדי מיצוב מוצר ומותג בר קיימא .הפיתוח צומח מהשטח, מייחודיות והנכסים של הארגון/הרשות/האזור ונמצא בהתאמה עם ההזדמנויות בשוק והאתגרים המקומיים והחיצונים

 

תפיסת "הרשת"™ sustainability)): תפיסה הוליסטית המשלבת ומסנכרנת את תהליכי המיצוב, המיתוג, פיתוח מוצרים, החוויה והשיווק באופן שיוצר יתרון לגודל. מתייחסת למהות המותג כיוצר מרחב מעצים ותורם בחברה /בקהילה / בכלכלה/ בסביבה באופן שמבסס מותג בר קיימא.

 

מתודולוגית "הילוך אסטרטגי":  מבוססת ניסיון מעשי של תכנון ,פיתוח והוצאת התוכניות מהכוח אל הפועל . הביצוע מודולרי תוך התאמה פרטנית למטרות וצרכי המזמין ובמסגרת ראיה מערכתית כוללת.

 

חזרה
חזרה
יעוץ עסקי וליווי ליזמים ובעלי עסקים
העסק שלך על פרשת דרכים? רוצה להגדיל את המכירות? מתלבט כיצד לשפר את הריווחיות בעסק שלך? רוצה להגדיל את כמות הלקוחות...
תכנון, יעוץ וליווי לצמיחה עסקית בחברות
הסביבה התחרותית נעשתה צפופה והרווחיות יורדת? האם יש האטה בביקושים למוצרים או לשרותים שלכם? האם החברה נמצאת בסטגנציה ומאבדת את היתרון...
תכניות אסטרטגיה ומיתוג לערים, רשויות ומוסדות
  בקבוצת ליפץ ניסיון מקצועי ויישומי מגוון ורב בהובלה ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגיים של מותגי מקום  ואזור (Place Brands) – בין אם...