English עברית
יעוץ אסטרטגי
אסטרטגיה עסקית
תכנית יישום אינטגרטיבית
תכנית עסקית
יעוץ שיווקי
תכנית שיווק
מיתוג מוצרים וחברות
מנטורינג אישי לתוצאות
פתוח מנהלים
אימון עסקי לבכירים
ליווי תהליכי שינוי
תקשורת בינאישית
צור קשר
תקשורת בינאישית

פתוח מנהלים:

מנהלים כמו ארגונים חייבים לעצב את אסטרטגיית הצמיחה האישית שלהם, הנובעת מתוך הגרעין הייחודי המאפיין כל אחד ואחד. הדי.אנ. איי הניהולי שונה ממנהל למנהל, כמו גם מאדם לאדם, ומכיל בתוכו את מיגוון החוזקות, היכולות והכישורים הייחודיים שלו. רק מנהל שיחתור להעצים את החוזקות שלו, במקום להתעכב על תיקון החולשות שלו, יצליח לייצר צמיחה אישית שתוביל אותו לתפקידים הבכירים ביותר אליהם הוא שואף. זו תמצית המצויינות הניהולית.


מרכוס בקינגהם אמר: "אם תשאף לתקן את החולשות שלך – הכי גבוה שתגיע זה לבינוניות".

אנו בקבוצת ליפץ יודעים כיצד להפוך מנהלים טובים ומוכשרים לעוד יותר טובים. והכל בקלות נטולת מאמץ. כל שצריך זה להיות מי שאתה, המותג שאתה, וכך תוכל להביא ערך אמיתי לסביבה שלך וסיפוק עצום לעצמך.

קבוצת ליפץ מלווה מנהלים, יזמים, הנהלות וחברות בדרכן ממצב מצוי לרצוי, מהתנהלות צפויה לפריצות דרך ומביצועים עסקיים טובים למובילות אמיתית.

מתוך התובנה כי רק האנשים עושים את ההבדל, אנו מאפשרים מיצוי מקסימלי של הפוטנציאל האנושי הקיים בחברה. ההתמודדות עם הדינמיות העסקית, המחייבת כיום את המנהלים ליעילות תפקודית ברמות הגבוהות ביותר, לגמישות ניהולית ולקבלת החלטות בסביבה עמומה ומשתנית ללא הרף, והצורך להתייעלות מחד וצמיחה מאידך – יוצרים מבנים ניהוליים מטריציוניים מורכבים המחייבים יכולות ניהוליות מעבר לידע והמיומנות המקצועית.
יותר ויותר מאותרים מוקדי ה"בזבוז" של המשאב האנושי היוצרים את "פער המצויינות" המבחין בין תוצאות טובות וצפויות לתוצאות יוצאות מהכלל.


קבוצת ליפץ מספקת שותפות מקצועית מתמשכת היוצרת מחוייבות הדדית לצמצום פער המצויינות, בבסיסה התפיסה כי הכישורים, המשאבים והיצירתיות להגשמת היעדים כבר נמצאים אצל המנהלים ובאמצעות תהליך של חקירה יגיעו המנהלים לבהירות לגבי הדרך האפקטיבית ביותר להשגת התוצאות הרצויות.

איך אנחנו עושים את זה:
פיתחנו מודל ייחודי המתבסס על "5 צירי ההצלחה" למובילות עסקית:
ביצוע – מפעילויות לפעולות ממוקדות:
בחינה, בהירות ומיקוד העשייה העסקית לכדי הלימה לאסטרטגיה והיעדים העסקיים של החברה.
למידה – מכוונה לאימפקט:
מינוף העוצמות לכדי מימוש הפוטנציאל הקיים, תוך איתור והפחתת החסמים יוצרי הפער.
תפיסה – מתגובה ליוזמה:
לחולל מרחב פעילות חופשי מפרדיגמות ותפיסות עבר כמקור יצירתי לחדשנות ומיצוי הזדמנויות.
הקשבה – ממגננה לשיתופיות:
מעבר מהקשבה מתגוננת להקשבה מעצימה המחוללת שותפות להצלחה.
ניהול עצמי – מהבטחה למחוייבות:
לקיחת אחריות מתוך מחוייבות תמידית ואמיתית לתוצאות העסקיות.

 תקשורת בינאישית:

תקשורת בינאישית בארגון הינה קריטית להשגת יעדי הארגון.


בתקופות של הטמעת אסטרטגיה המחייבת שינוי נושא התקשורת והעברת מסרים באופן שקוף ויעיל מקבל אף משנה תוקף.

יתרה מכך. הארגונים הגלובליים יוצרים צורות תקשורת וירטואליות השונות מהתקשורת פנים אל פנים אליה היינו מורגלים.

גם המבנים הארגוניים המטריציוניים יוצרים דפוסי עבודה פרויקטאליים כאשר הסמכות ההיררכית מתחלפת בניהול מכח ההשפעה. כלומר – לנהל בזכות מי שאנחנו ולא מתוקף התפקיד. יותר ויותר אנו תלויים בשיתוף פעולה של עמיתים לעבודה להצלחה שלנו.

במשפט אחד ניתן לומר כי "יחסים זה הכל".

מומחי קבוצת ליפץ לתקשורת בינאישית הוכשרו במתודולוגיות החדשניות ביותר העוסקות בהכשרת אנשים ומנהלים לתקשורת משתפת המבוססת על מערכות יחסים אמינות ובוטחות, הקשבה, ענייניות, כבוד הדדי והכלת השונה.

בסדנאות, בהרצאות, בתהליכים פנים ארגוניים ובאימון אחד על אחד, אנו מקנים ללקוחותינו מיומנות ביצירת תקשורת בינאישית המניעה לפעולה למען מטרה משותפת, הן ברמה אישית והן ברמת הארגון.

אנו מגבשים ביחד עם לקוחותינו מדיניות המגדירה עבורם קווים מנחים ועקרונות לניהול תקשורת הפנים, פיתוח מנגנונים לשיח ישיר בין ההנהלה לעובדים לצורך העברת מסרים ומידע באופן הדדי ושימוש בכלי תקשורת דיגיטליים לשיפור ויעילות התקשורת בזמן אמיתי.
 

חזרה
יעוץ עסקי וליווי ליזמים ובעלי עסקים
העסק שלך על פרשת דרכים? רוצה להגדיל את המכירות? מתלבט כיצד לשפר את הריווחיות בעסק שלך? רוצה להגדיל את כמות הלקוחות...
תכנון, יעוץ וליווי לצמיחה עסקית בחברות
הסביבה התחרותית נעשתה צפופה והרווחיות יורדת? האם יש האטה בביקושים למוצרים או לשרותים שלכם? האם החברה נמצאת בסטגנציה ומאבדת את היתרון...
תכניות אסטרטגיה ומיתוג לערים, רשויות ומוסדות
  בקבוצת ליפץ ניסיון מקצועי ויישומי מגוון ורב בהובלה ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגיים של מותגי מקום  ואזור (Place Brands) – בין אם...